Potřebujete poradit?
-
Jsme jedničkyjediní specialisté na příslušenství v ČR
-
16 206 kszboží máme skladem
-
39 526typů vysavačů u nás najde doplňky
Alt. papírové sáčky pro Kärcher WD 4, 5, 6
5 ks alternativní papírové sáčky pro multifunkční vysavače Kärcher WD 4, 5 a 6
u vás pozítří, 23. 6.
Okamžité odeslání
Jakou dopravou, kdy asi u vás a za kolik:
| Balíkovna na adresu |
pozítří, 23. 6.
|
89 Kč |
|---|---|---|
| Výdejní místo - Balíkovna |
pozítří, 23. 6.
|
69 Kč |
| Osobní odběr v Ostravě |
zítra, 22. 6.
|
ZDARMA |
| Výdejní místo - Zásilkovna |
pozítří, 23. 6.
|
69 Kč |
| Výdejní místo - GLS |
pozítří, 23. 6.
|
59 Kč |
| GLS kurýr na adresu |
pozítří, 23. 6.
|
110 Kč |
Popis produktu
Balení pěti kusých alternativních papírových sáčků pro multifunkční vysavače Kärcher řady WD 4, WD 5 a WD 6 a další modely.
Alternativní papírová náhrada originálního balení Kärcher 2.863-006.0.
Sáčky jsou vhodné pro modely:
- KÄRCHER WD 4; WD 4 Car; WD 4 Car Kit; WD 4 Premium;
WD 5; WD 5 Premium; WD 5 P Premium; WD 5 Renovation;
WD 6 P Premium - STANLEY BORIS 20
- LAVOR PRO WORKER (0.052.0004)
- BLACK DECKER IVO; FRANZ
Soupis vysavačů, pro které jsou sáčky vhodné najdete níže, pod parametry sáčků. Vhodnost sáčků pro váš vysavač jednoduše zjistíte v našem průvodci.
Papírové sáčky do vysavače jsou nejdéle používané filtrační sáčky vůbec. Jsou léty prověřené a dlouhodobě upravované pro co nejlepší filtraci.
Nejstarší typy používaly jen jednu vrstvu filtračního papíru, nasledující generace používají dvě i tři vrstvy. V poslední době jsou průběžně nahrazovány sáčky z netkané textilie, které eleminují základní vady papírových sáčků - citlivost na provlhčení, možnost proražení sáčků ostrým předmětem a ucpávání pórů sáčků během používání.
Jak vysávat s papírovými sáčky?
- Papírové sáčky nepřeťěžujte, hlavně při vysávání těžších nečistot může dojít k jejich protržení nebo odtržení od příruby (týká se hlavně velkých hrncových vysavačů).
- Nevysávejte zbytkovou vodu, pokud se tato dostane až na sáček, tak se dané místo provlhčí a protrhne se. Mnohdy stačí jen vysavač zapnout a rázem vzduchu dojde k protržení inkriminovaného místa.
- Nevysávejte sklo ani jiné ostré předměty, opět hrozí protržení sáčku.
- Nevysávejte horké předměty - popel z kamen nebo krbu - dojde k poškození vysavače nebo vznícení sáčku.
- Papírové sáčky nejsou vhodné pro vysávání jemného stavebního prachu nebo prachu ze sádrokartonu. Tento prach sáčky nefiltrují a propuštějí jej přímo do motoru, ktrerý se rychle zanáší a ničí. Stejně tak trpí HEPA filtry, které se rychle zanášejí a jejich výměna je nákladná.
- Sáčky z filtračního papíru pravidelně měňte. V dlouho neměněných sáčcích se množí bakterie, které tvoří silné nelříjemné pachy.
Během používání sáčků dochází k ucpávání pórů, což sice zvyšuje účinnost filtrace, ale zároveň zabraňuje průtoku vzduchu sáčkem a přeťěžuje tím motor. Vysavač pak špatně saje, je hlučnější a zvyšuje se jeho spotřeba. Ničí se i motor.
Přečtěte si: Zapáchá vám vysavač? Změňte to!
Pokud budete chtít poradit s výběrem správného sáčku pro Váš vysavač, využijte našeho průvodce Luxíka, který vás výběrem provede a k vašemu vysavači doporučí nejen sáčky, ale i další potřebné příslušenství. Nebo se nám ozvěte, rádi vám poradíme osobně.
Parametry pro Alt. papírové sáčky pro Kärcher WD 4, 5, 6
Vhodné jako příslušenství pro tyto modely spotřebičů:
Alternativní zboží pro Alt. papírové sáčky pro Kärcher WD 4, 5, 6
Originální sáčky KFI487 (2.863-006.0) do vysavače Kärcher
Sáčky do vysavače JOLLY U20 MAX
Sáčky JOLLY U35 MAX pro průmyslové vysavače
Alternativní sáčky pro Kärcher MV4-MV6
Související zboží pro Alt. papírové sáčky pro Kärcher WD 4, 5, 6
Odstraňovač vodního kamene 15 g - OVK1
Vůně do vysavače Jolly č. 3 - meduňka
Granulovaná vůně do vysavače - MIX
Sada tyčinkových vůní do vysavače 10 ks
Granulovaná vůně do vysavače - MIX 2
Poradíme vám ve výběru
Máte dotaz?
Ptejte se, rádi vám pomůžeme.
Hodnocení produktu Alt. papírové sáčky pro Kärcher WD 4, 5, 6
Ostatní přikoupili třeba toto:
Sáčky do vysavače JOLLY D3 MAX
Univerzální výstupní mikrofiltr do vysavače JOLLY M1
Vůně do vysavače Jolly č. 11 - černý hrozen
Univerzální filtr motoru Electrolux EF1
Podlahová hubice ETA Classic
Granulovaná vůně do vysavače - MIX
Alternativní sáčky pro Kärcher MV4-MV6
Alternativní sáčky do vysavače Kärcher WD 3
Sada pěti minihubic pro vysavače s průměrem trubek 35mm
HEPA filtr Concept VP6045
Hrubý filtr prachové nádoby Concept VP6045





